Autode kohale toimetamine

Autode kohale toimetamine on väga keeruline ja täis nüansse protsess, mis nõuab teenuse osutajatelt suurt professionalismi ja nõutud kvalifikatsiooni. Just selle pärast on parem usaldada Teie sõiduauto kohale toimetamist spetsialiseeritud firmadele. Kuid probleem on selles, et sellist firmat ei ole kerge leida.

Adelfia OÜ on erafirma, mille üheks tegevusvaldkonnaks on sõidu- ja veoautode Saksamaalt ning teistest Euroopa riikidest ja Ameerika Ühendriikidest Venemaale ja teistesse SRÜ riikidesse spetsialiseerimine kohale toimetamises. Tuginedes pädeva personali ja usaldusväärsete koostööpartnerite mitmeaastasele kogemusele, me anname Teile alati optimaalset logistikaist skeemi sõltuvalt Teie individuaalsetest vajadustest. Firma esinduse Venemaal (Moskva) olemasolu võimaldab pakkuda Teile teenuste täiskompleksi, mis sisaldab kohale toimetamist ja autode Venemaalt (Moskva) tolli vormistamise teenust. See tagab maksimaalset mugavust ja paindlikkust meie klientidele. Laiamahulise kliendibaasi olemasolu võimaldab maksimaalselt operatiivselt täita iga üksiku kliendi tellimust maksimaalse teenindamise kvaliteedi ja usaldusväärsusegа.

Veopark

Sõiduautode veoks kasutatakse Veopark, mis koosmõjus kõrge professionalismi ja mitmeaastase kogemusega tagab veo usaldusväärsuse ja ohutuse. Laia levimist sõiduautode Euroopa riikidest Venemaa ida ossa kohale toimetamise täitmiseks said spetsialiseeritud treilerid.

Treilerite tehnilised omadused koosmõjus sõiduautode õige ühendmisega tagavad veo usaldusväärsust. Sõiduautode kohale toimetamise täitmiseks kaugematesse piirkondadesse võib kasutada spetsialiseerituid vaguneid, mis on spetsiaalselt mõeldud sõiduautode veoks.
Meie firma suure töökogemuse sõiduautode kohale toimetamiseks Ameerika Ühendriikidest ning mere liinide ja agentidega partnersuhete olemasolu lubavad meile transporteerimiseks kasutada mere konteinereid ning samuti Ro-Ro tüübi laevasid.


Kohale toimetamise hinnakiri

Sõiduauto veo maksumus peamiselt sõltub:
- sõiduauto gabariitidest
- sõiduauto laadimise ja mahalaadimise kohast
- sõiduauto arve maksumusest
- transpordivahendi tüübist, mida kasutatakse kohale toimetamiseks
Veoautode ja teise suuremahulise tehnika kohale toimetamise arveldus toimub sõltuvalt individuaalsetest eripäradest ning veole kehtestatud nõuetest.
Võtke meiega ühendus või koostage oma järelepärimist kodulehel üksikasjaliku informatsiooni saamiseks.

KINDLUSTUS

Spetsialiseeritud autoga (avtovoz, platvorm) kohale toimetamise täitmisel terve veos on kindlustatud sõltuvalt rahvusvahelise konventsiooni CMR nõuetest. Kallide autode veo täitmisel meie firma pakub klientidele võimalust vormistada lisakindlustust. Mere või raudtee transpordi kasutamisel toimub kindlustamine kooskõlas kokkulepetega, mis reguleerivad antud valdkondi ning seda täpsustatakse eraldi.

ESINDUS VENEMAAL

Meie esindus Venemaal (Moskvas), mille kõrgekvalifitseeritud personal pakub Teile komplekseid teenuseid autode tolli vormistamisel Kesk Aktsiisi Tolli tollipunktis „Pikinskii”, mis asub Zelenogradis. Samuti sõltuvalt kliendi vajadustest kohale toimetamine ja tolli vormistamine võivad olla tehtud teistes Moskvas ja Moskva piirkonna tollipunktides.

TÄIENDAVAD TEENUSED

Teile pakutakse teise veo ja suuremahulise tehnika teenuseid kasutades selleks eesmärgiks spetsialiseeritud platvorme või raudtee sostav.

KASULIK TEADA

Vajalikud dokumendid auto kohale toimetamise täitmiseks Euroopa riikidest SRÜ riikidesse:
1. auto ostu-müügi arve, mis kindlasti peab omama järgmist informatsiooni:
- müüja nimetus ja aadres
- ostja nimetus ja aadress
- auto kirjeldus (mark, mudel, VIN kood)
- auto maksumus
- dokumendi number ja kuupäev
2. Auto tehniline pass
3. Ekspordi tolli deklaratsioon EX 1 autole (lisateenusena võib meie firma teha või soodustada nimetatud deklaratsiooni vormistamises).